blank
blank

Zadzwoń do nas
22 629 14 08

Pigmenty do makijażu permanentnego

Long-Time-Liner stworzył także serię barwników przeznaczonych do pigmentacji skóry głowy. Są ściśle dopasowane do specyfiki zabiegu i dają piękne efekty pigmentacji.

Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® - piękny i trwały makijaż permanentny

Wybierając markę Long-Time-Liner®  możesz być pewna, że pigmenty do makijażu permanentnego, które produkuje mają najwyższą światową jakość. Barwniki do makijażu permanentnego powstały w wyniku długoletnich badań i prac najlepszych specjalistów z Niemiec. Pigmenty do makijażu permanentnego produkowane w sterylnych warunkach są bezpieczne dla zdrowia i urody. Jako jedyne barwniki do makijażu na świecie są uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych.

Materiały wykorzystane do produkcji pigmentów do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Do tej pory Long-Time-Liner® Make up GmbH nie odnotowało niepożądanych reakcji skórnych po użyciu pigmentów do makijażu.

Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner  wykorzystywane w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Posiadają certyfikaty i spełniają standardy EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.  Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny.

blank

Pigmenty do makijażu permanentnego - piękne i trwałe kolory

Barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® gwarantują Ci wykonanie pięknego i naturalnego makijażu permanentnego. Pigmenty barwniki do makijażu permanentnego łatwo się aplikują, nie rozmazują i wyłuszczają się bardzo naturalnie. Do Twojej dyspozycji pozostaje szeroka paleta barw przeznaczonych do makijażu oczu, brwi i ust. Możesz również skorzystać z wielkiego wyboru pigmentów do kamuflażu – wykorzystywanych w pigmentacji korygującej i medycznej.

Barwniki do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® - bezpieczne dla zdrowia i urody

Materiały wykorzystane do produkcji pigmentów Long-Time-Liner® są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Jak dotąd Long Time Liner® Make up GmbH nie odnotowało żądnych negatywnych zjawisk po zastosowaniu pigmentów, podrażnień i innych niepożądanych reakcji skórnych. Pigmenty Long-Time-Liner Conture® 2000, które wykorzystuje się w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym. Pigmenty Long-Time-Liner® nie zawierają gliceryny.

Firma Long-Time-Liner® wprowadza często nowe barwniki do makijażu permanentnego, więc ich paleta nieustannie się poszerza. Oto ostanie nowości wśród barwników:

blank

Barwniki do brwi Long-Time-Liner

Wśród barwników do brwi znajdziesz wiele barw, dzięki którym wykonasz perfekcyjny makijaż permanentny pasujący do każdego typu kolorystycznego urody. Ciepłe i chłodne odcienie dają szerokie możliwości zastosowania. Są trwałe i nie wybarwiają się.

blank

Barwniki do ust Long-Time-Liner

Long-Time-Liner oferuje trzy typy barwników do ust: klasyczne barwniki, Kolekcja Nude Lips oraz Akwarelowe barwniki do ust. Klasyczne barwniki zachwycają mnogością barw, dobrym kryciem i wyjątkową trwałością. Barwniki Nude to kolekcja pudrowych, delikatnych kolorów polecanych do wykonywania naturalnych makijaży w stylu nude. Akwarelowe barwniki do ust dają natomiast efekt akwarelowych ust – lekko transparentnych. Nadają się doskonale do odświeżania istniejących już makijaży.

blank

Seria akwarelowa

blank

Seria Nude

blank

Barwniki do oczu Long-Time-Liner

Eyeliner Ekspert

Barwniki do oczu Long-Time-Liner pozwolą Ci wykonać perfekcyjną kreskę na powiece górnej i dolnej. Barwniki łatwo się aplikują i nie rozmazują się. Dzięki naszym barwnikom kreski nie wyblakną szybko i będą czarne.

 

blank

Barwniki do kamuflażu Long-Time-Liner

Long-Time-Liner posiada serię barwników przeznaczonych do pigmentacji kamuflującej i medycznej. Są ściśle dopasowane do specyfiki zabiegów, pięknie komponują się z odcieniami skóry i dają doskonałe efekty pigmentacji.

blank

Centrum makijażu permanentnego

Rezerwacja online Warszawa:

Logo portalu Booksy

ul. Piękna 52, Warszawa
Telefon: +48 602 779 986
E-mail : kontakt@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 9.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 16.00

Zamówienia i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 668 223 101
E-mail: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
Pon-Pt: 9.00 – 16.00

Sprzedaż online 24h:
sklep.bogulak.pl