blank
blank

Zadzwoń do nas
22 629 14 08

Najlepsi trenerzy Long-Time-Liner®!

Wybór metody i ośrodka szkoleniowego jest kluczową decyzją na drodze do sukcesu linergistki. Jeśli chcesz dobrze poznać makijaż permanentny to Twój trener musi być najlepszy! W Long-Time-Liner Polska w przyjemnej i miłej atmosferze zdobędziesz wiedzę i praktykę z zakresu makijażu permanentnego Long Time Liner® od najlepszych specjalistów w Polsce!

Nasz zespół tworzą trenerzy szkolący w Centrali w Warszawie, jak również trenerzy regionalni, którzy prowadzą szkolenia w 7 miastach w Polsce.

blank

W siedzibie głównej odbywają się będą szkolenia:

 • Licencja 1 Basic,
 • Elite Linergist,
 • Elite TOP
 • Pigmentacja Medyczna
 • Step by Step (usta, oczy i brwi)
 • Bye-Bye Pigment Remover
 • Masterclass
 • Mikropunktura blizn

Trenerzy regionalni prowadzą szkolenia z zakresu:

 • Step by Step (usta, oczy i brwi)
 • Bye-Bye Pigment Remover
 • Masterclass
 • Mikropunktura blizn

Możesz wybrać trenera, którego chcesz i miasto najbliżej Twojego miejsca zamieszkania!

Wszyscy nasi trenerzy prowadzący kursy makijażu permanentnego posiadają tytuł Elite Linergist oraz licencję Medical Linergist, mają zarówno licencję trenerów pigmentacji estetycznej jak i medycznej. Są doświadczonymi fachowcami i dobrymi nauczycielami. Nasi trenerzy nieustannie się szkolą i doskonalą swój warsztat.

Z myślą o osobach uczących się w naszej akademii, obserwujemy rynek makijażu permanentnego, wyszukując nowości. Przekazujemy wiedzę o najnowszych trendach w makijażu, uczymy, doradzamy i przede wszystkim wspieramy w samodzielnej pracy zawodowej. Jeśli podchodzisz do swojej pracy z pasją, masz siłę i determinację, aby stale się rozwijać – dołącz do naszego zespołu! Będziemy szczęśliwi, że możemy przekazać Ci naszą wiedzę i doświadczenie!

blank

Trener Generalny Long-Time-Liner w Polsce

Magdalena Bogulak

Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®.

Prezes i właściciel jednego z najbardziej znanych i cenionych salonów piękności w Polsce: Sharley Medical Clinic & Day SPA, twórca Magda Bogulak International PMU Academy oraz Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak.

Kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, ikona dobrego stylu, pionier nowych trendów. Prekursor makijażu permanentnego w Polsce. 20 lat temu wprowadziła metodę Long-Time-Liner® na rynek polski. Profesjonalistka, kobieta sukcesu. Posiada ogromną wiedzę teoretyczna i praktyczną z zakresu kosmetologii i makijażu permanentnego. Uczy nie tylko jak wykonywać piękny makijaż, ale również jak założyć, rozwinąć i utrzymać na wysokim poziomie swój biznes. Kursy makijażu permanentnego pod jej kierownictwem są na najwyższym poziomie w Polsce.

Trenerzy szkolący w Centrali Long-Time-Liner Polska w Warszawie

blank

Martyna Bogulak

Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Wielka kultura osobista, ciepło i profesjonalizm. Świetny fachowiec i cierpliwy nauczyciel. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje. Jej dorobek to wiele wyszkolonych i zadowolonych linergistek. Na co dzień wykonuje wiele pięknych makijaży i specjalizuje się w pigmentacji medycznej skóry głowy oraz w makijażu permanentnym dla mężczyzn.

blank

Iga Bogulak

Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Profesjonalistka w każdym calu. Niecodzienne wyczucie piękna i stylu. Na co dzień pracuje jako linergistka oraz trener Long-Time-Liner. Zajmuje się pigmentacją medyczną i makijażem permanentnym. Specjalizuje się w mikropigmentacji skóry głowy. Od niej nauczysz się jak dobierać kolory w makijażu permanentnym. Doradzi Ci jak dobrać makijaż do typu urody. Na koncie Igi są setki doskonałych makijaży oraz wiele przeprowadzonych szkoleń. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na kursach makijażu permanentnego poza granicami kraju.

blank

Agnieszka Czaja

Elite Linergist, Medical Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Od lat związana z Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak. Świetny fachowiec i szkoleniowiec. Prowadzi Kursy Makijażu Permanentnego i pigmentacji medycznej. Duże doświadczenie w pigmentacji medycznej, zwłaszcza w zabiegach pigmentacji piesi i plam bielaczych. Ma na koncie setki pięknych makijaży i grono zadowolonych i wiernych klientek. Ciepła, spokojna i zawsze w dobrym humorze. Przekaże Ci fachowo i przystępnie wiedzę, którą posiada.

 

Trenerzy Regionalni

blank

Anna Żak

Top Elite Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Dyplomowana linergistka, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie makijażu permanentnego oraz mikropigmentacji medycznej. Ania specjalizuje się też w mikropunkturze blizn, w której osiąga spektakularne wręcz rezultaty. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje regularnie biorąc udział w szkoleniach, sympozjach, webinarach i pokazach. Empatyczne i uważne podejście to jedna z jej mocnych stron, za co klienci ją uwielbiają. 

Prowadzi szkolenia Step by Step Long-Time-Liner i Masterclass we Wrocławiu.

blank

Bogusława Herda

Top Elite Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Mistrzyni Polski Elitarnych Mistrzostw Long-Time-Liner 2019, Vice Mistrzyni Polski Mistrzostw PMU Fairplay Champinship w Makijażu Permanentnym 2020. Vice Mistrzyni Mistrzostw Safe PMU Championship 2020, II Vice Mistrzyni Międzynarodowych Mistrzostw PMU Gold, Finalistka Mistrzostw Świata Monachium 2023.

Prowadzi szkolenia Step by Step Long-Time-Liner, Masterclass i Bye-Bye-Pigment Remover Long-Time-Liner w Bielsku-Białej.

blank

Paulina Szymańska

Top Elite Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Doceniona za swoje umiejętności i kwalifikacje otrzymała tytuł Master of Brows w kategorii Senior, Poznań 2020. Finalistka Mistrzostw Polski Long-Time-Liner. Wyjątkowo zaangażowana w rozwój marki Long-Time-Liner.

Prowadzi szkolenia Step by Step Long-Time-Liner, Masterclass i Bye-Bye-Pigment Remover Long-Time-Liner w Poznaniu.

 

blank

Estera Podgórniak

Top Elite Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Mistrzyni Makijażu Permanentnego tegorocznych mistrzostw PMUGold w kategorii Lips, wicemistrzyni w Makijażu Permanentnym 2021 Pmuexperience, II Wicemistrzyni na mistrzostwach PMU Festival 2021 w makijażu permanentnym.

Prowadzi szkolenia Step by Step Long-Time-Liner, Masterclass i Bye-Bye-Pigment Remover Long-Time-Liner w Ostródzie.

blank

Emilia Żelazna

Top Elite Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Vice Mistrzyni Polskich Elitarnych Mistrzostw Long-Time-Liner 2019r. Laureatka konkursu „Złote Usta” Alicji Michalak. Finalistka półfinału Mistrzostw Świata Wulop 2022 w kategorii brwi cieniowane. Zdobywczyni III miejsca w półfinale Mistrzostw Świata Wullop 2022 w kategorii usta – efekt szminki.

Prowadzi szkolenia Step by Step Long-Time-Liner, Masterclass i Bye-Bye-Pigment Remover Long-Time-Liner w Łomży

blank

Maria Wyszyńska

Top Elite Linergist, Licencjonowany trener Long-Time-Liner®

Finalistka Mistrzostw Świata World Pmu Industry Convention in Category Lipstick Effekt 2022r.. Półfinalistka Mistrzostw Świata WULOP 2022r. Finalistka Mistrzostw PMU GOLD w 2020 r. Laureatka Elitarnych Mistrzostw Polski Long Time Liner, zdobywczyni 3 miejsca w Międzynarodowych Mistrzostwach Stacjonarnych Lash Lift w 2019r.

Prowadzi szkolenia Step by Step Long-Time-Liner, Masterclass i Bye-Bye-Pigment Remover Long-Time-Liner w Rzeszowie.

 

Centrum makijażu permanentnego

Rezerwacja online Warszawa:

Logo portalu Booksy

ul. Piękna 52, Warszawa
Telefon: +48 602 779 986
E-mail : kontakt@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 9.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 16.00

Zamówienia i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 668 223 101
E-mail: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
Pon-Pt: 9.00 – 16.00

Sprzedaż online 24h:
sklep.bogulak.pl