blank
blank

Zadzwoń do nas
22 629 14 08

Normy i certyfikaty

Maksymalne bezpieczeństwo i precyzja w makijażu permanentnym

Long-Time-Liner®  gwarantuje najwyższą jakość produktów i usług. Urządzenia do pigmentacji i barwniki produkowane przez Long-Time-Liner® są co roku poddawane rygorystycznym audytom firm certyfikujących. Wszystkie spełniają wymagania międzynarodowych norm gwarantując tym samy bezpieczeństwo i pewność pracy.

blank

DIN EN ISO 13485:2007

Urządzenia do pigmentacji Long-Time-Liner® uznane zostały za wyroby medyczne. Firma Long-Time-Liner® wdrożyła więc normę ISO 13485. Jest to norma zarządzania jakością wprowadzona dla producentów wyrobów medycznych.  Jej wdrożenie wyznacza system zarządzania jakością dla marki Long-Time-Liner®, jako producenta, projektanta i dystrybutora wyrobów medycznych. Urządzenia do pigmentacji Long-Time-Liner® spełnia wszystkie wymogi normy DIN EN ISO 13485:2007

93/42 EWG

Dyrektywa ta dotyczy wyrobów medycznych oraz sposobu ich oznakowania CE na teren Europy. Marka Long-Time-Liner® wdrożyła tę normę i spełnia wszystkie jej wymagania.

ISO 9001 „Systemy zarządzania jakością”

Marka Long-Time-Liner® od początku swojej działalności dba o najwyższą jakość swoich produktów i usług. W zarządzaniu jakością nie mogło więc zabraknąć normy ISO 9001, która jest jedną najpopularniejszych norm zarządzania wprowadzanych przez firmy na całym świecie. Określa ona sposób i system zarządzania jakością, pracy i personelem w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości produktów i usług, a co za tym idzie maksymalnego zadowolenia klienta.

EDUQUA

Long-Time-Liner® dba również o jakość szkoleń personelu. Szkolenia dla linergistek Long-Time-Liner® jako jedyne na świecie również podlegają certyfikowaniu. Wszystkie szkolenia odbywające się pod szyldem Long-Time-Liner® przeprowadzane są według najwyższych standardów i uzyskały certyfikat Szwajcarskiej Organizacji Jakości i Systemów Zarządzania EDUQUA.

Audyty TÜV zgodnie z normą ISO 13485:2003

Wysoka jakość produktów i usług musi być nieustannie monitorowana. Dlatego też Long-Time-Liner® poddaje się co roku audytom TÜV (niemiecki urząd nadzoru technicznego). Dzięki temu utrzymuje stałą, wysoką jakość w produkcji urządzeń i barwników, rozwoju technologicznego, logistyki i dystrybucji na rynku.

blank

Centrum makijażu permanentnego

Rezerwacja online Warszawa:

Logo portalu Booksy

ul. Piękna 52, Warszawa
Telefon: +48 602 779 986
E-mail : kontakt@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 9.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 16.00

Zamówienia i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 668 223 101
E-mail: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
Pon-Pt: 9.00 – 16.00

Sprzedaż online 24h:
sklep.bogulak.pl