Zadzwoń do nas
22 629 14 08

Generalny przedstawiciel Long-Time-Liner w Polsce

Magda Bogulak jest generalnym przedstawicielem Long-Time-Liner® na terenie Polski. Tylko firma Magdy Bogulak ma prawo dystrybucji sprzętu i produktów marki Long-Time-Liner® oraz licencję na szkolenia kadry linergistek tej metody.

Jedyny certyfikowany ośrodek szkoleniowy Long-Time-Liner® w Polsce

Long-Time-Liner Polska to jedyna szkoła makijażu w Polsce z akredytacją Long-Time-Liner®. Oznacza to, że tylko szkoła Magdy Bogulak ma prawo szkolić kadrę Long-Time-Liner® na terenie kraju i wydawać uznane przez firmę macierzystą w Niemczech certyfikaty (dyplomy). Jeśli zależy Ci na profesjonalnym szkoleniu oraz dyplomie, który ma moc prawną – wybierz szkolenie u nas! Nie ufaj innym podmiotom w kraju, które proponują szkolenia Long-Time-Liner®. Nie posiadają bowiem akredytacji Long-Time-Liner® i wydawane przez nich certyfikaty nie są uznawane przez firmę macierzystą.

Sprawdź ofertę szkoleń

Tylko u nas kupisz oryginalny sprzęt i produkty Long-Time-Liner®

Magda Bogulak jest jedynym uznanym przez macierzystą firmę z Niemiec dystrybutorem sprzętu i produktów Long-Time-Liner® na terenie Polski. Chcesz kupować oryginalne i bezpieczne produkty do makijażu permanentnego? Kupuj w naszym sklepie. Produkty Long-Time-Liner® dostępne w innych firmach na terenie kraju sprzedawane są bez wiedzy i pozwolenia macierzystej firmy i nie mają gwarancji oryginalnych produktów Long-Time-Liner®.

Serwis sprzętu Long-Time-Liner

Magda Bogulak jako przedstawiciel Long-Time-Liner® na terenie Polski prowadzi serwis sprzętu do pigmentacji marki Long-Time-Liner®

Szkolenia

ul. Piękna 52, Warszawa
T: +48 602 779 986
E: info@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 9.00 – 16.00

Zamówienia i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
T: +48 668 223 101
E: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
sklep.bogulak.pl