blank
blank

Zadzwoń do nas
22 629 14 08

Generalny przedstawiciel Long-Time-Liner w Polsce

blankMagda Bogulak jest generalnym przedstawicielem Long-Time-Liner® na terenie Polski. Tylko firma Magdy Bogulak ma prawo dystrybucji sprzętu i produktów marki Long-Time-Liner® oraz licencję na szkolenia kadry linergistek tej metody.

Jedyny certyfikowany ośrodek szkoleniowy Long-Time-Liner® w Polsce

blankLong-Time-Liner Polska to jedyna szkoła makijażu w Polsce z akredytacją Long-Time-Liner®. Oznacza to, że tylko szkoła Magdy Bogulak ma prawo szkolić produktamia i urządzeniami Long-Time-Liner® na terenie kraju i wydawać uznane przez firmę macierzystą w Niemczech certyfikaty (dyplomy). Jeśli zależy Ci na profesjonalnym szkoleniu oraz dyplomie, który ma moc prawną – wybierz szkolenie u nas! Nie ufaj innym podmiotom w kraju, które proponują szkolenia Long-Time-Liner®. Nie posiadają bowiem akredytacji Long-Time-Liner® i wydawane przez nich certyfikaty nie są uznawane przez firmę macierzystą.

Sprawdź ofertę szkoleń

Szkolenia estetyczne i medyczne

Edukacja kluczem do Twojego sukcesu

Szukasz sposobu na biznes? Chcesz odnieść sukces w życiu? Jeśli masz poczucie stylu i piękna, chcesz dbać o urodę kobiet i mężczyzn zgłoś się do nas!? Zostań specjalistką makijażu permanentnego Long-Time-Liner®. Zajmij się zawodowo kreowaniem piękna poprzez makijaż permanentny! Jest on niewątpliwie jednym z najdoskonalszych sposobów na poprawę urody i samopoczucia kobiety. To również Twoja szansa na sukces!

Wybór metody i ośrodka szkoleniowego jest kluczową decyzją na drodze do sukcesu linergistki. Jeśli chcesz dobrze poznać makijaż permanentny to Twój trener musi być najlepszy! W Long-Time-Liner Polska w przyjemnej i miłej atmosferze zdobędziesz wiedzę i praktykę z zakresu makijażu permanentnego Long Time Liner® od najlepszych specjalistów w Polsce!

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje szkoleń: estetyczne (pigmentacja brwi, ust czy powiek) i medyczne (pigmentacja skóry głowy, otoczki brodawki piersiowej itd). Każdy z tych rodzajów, dodatkowo można podzielić na szkolenia podstawowe i szkolenia zaawansowane tzw. MasterClass. Dzięki tak przygotowanej ofercie, możesz nieustająco doszkalać się i poszerzać swoje umiejętności, a finalnie wprowadzać dodatkowe usługi jakich oczekiwać będą z czasem Twoje klientki / klienci.

 

Szkolenia z makijażu permanentnego z dofinansowaniem | Long Time Liner
blank

Urządzenie do makijażu permanentnego Conture®-Liner Duo

Najwyższa niemiecka jakość

Aparat do makijażu permanentnego Conture® Liner Duo jest wynikiem 20-letniej pracy specjalistów z Niemiec. Jest wciąż udoskonalany i niedościgniony pod względem jakości o możliwości pracy. Aparat do makijażu permanentnego to nowoczesny sprzęt spełniający najwyższe wymagania profesjonalistów.

Conture® Liner Duo obecnie uważany jest za najlepszy sprzęt do makijażu permanentnego na rynku.

Blu Liner to nowa super lekki liner, który pozwala na pracę z jednorazowymi kartridżami. Polecamy go osobom, które chcą jeszcze większego bezpieczeństwa pracy z wykorzystaniem jednorazowych igieł. Blu Liner to także niezwykła precyzja i wygoda pracy.

Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner®

Piękny i trwały makijaż permanentny

Wybierając markę Long-Time-Liner®  możesz być pewna, że pigmenty do makijażu permanentnego, które produkuje mają najwyższą światową jakość. Barwniki do makijażu permanentnego powstały w wyniku długoletnich badań i prac najlepszych specjalistów z Niemiec. Pigmenty do makijażu permanentnego produkowane w sterylnych warunkach są bezpieczne dla zdrowia i urody. Jako jedyne barwniki do makijażu na świecie są uznane za produkty medyczne i spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych.

Materiały wykorzystane do produkcji pigmentów do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Do tej pory Long-Time-Liner® Make up GmbH nie odnotowało niepożądanych reakcji skórnych po użyciu pigmentów do makijażu.

Pigmenty do makijażu permanentnego Long-Time-Liner  wykorzystywane w pigmentacji medycznej są sterylne, antybakteryjne i zawierają nieorganiczne pigmenty pochodzenia mineralnego (żelazo i tlenki tytanu). Posiadają certyfikaty i spełniają standardy REACH, EEC i FDA, dotyczące zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych.  Nie budzą żadnych zastrzeżeń pod względem alergologicznym i toksykologicznym.

Pigmenty do makijażu permanentnego | Long Time Liner
Makijaż permanentny szkolenia

10 specjalistów i Mistrzów Makijażu Permanentnego

Kadra Trenerska

Wszyscy nasi trenerzy prowadzący kursy makijażu permanentnego posiadają tytuł Elite Linergist oraz licencję Medical Linergist, mają zarówno licencję trenerów pigmentacji estetycznej jak i medycznej. Są doświadczonymi fachowcami i dobrymi nauczycielami. Nasi trenerzy nieustannie się szkolą i doskonalą swój warsztat.

Z myślą o osobach uczących się w naszej akademii, obserwujemy rynek makijażu permanentnego, wyszukując nowości. Przekazujemy wiedzę o najnowszych trendach w makijażu, uczymy, doradzamy i przede wszystkim wspieramy w samodzielnej pracy zawodowej. Jeśli podchodzisz do swojej pracy z pasją, masz siłę i determinację, aby stale się rozwijać – dołącz do naszego zespołu!

Będziemy szczęśliwi, że możemy przekazać Ci naszą wiedzę i doświadczenie!

Masz pytania ? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas, chętnie na nie odpowiemy.

Centrum makijażu permanentnego

Rezerwacja online Warszawa:

Logo portalu Booksy

ul. Piękna 52, Warszawa
Telefon: +48 602 779 986
E-mail : kontakt@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 9.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 16.00

Zamówienia i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 668 223 101
E-mail: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
Pon-Pt: 9.00 – 16.00

Sprzedaż online 24h:
sklep.bogulak.pl