Zadzwoń do nas
22 629 14 08

O nas

Od 20 lat na rynku! Gwarancja jakości!

Long-Time-Liner Polska Szkolenia Magda Bogulak – najlepsza szkoła makijażu permanentnego!

Witamy w Long-Time-Liner Polska, centrum szkoleniowym założonym przez Magdę Bogulak, która makijażem i szkoleniami kadry Long-Time-Liner® zajmuje się od przeszło 20 lat. Przez ponad 2 dekady Magda Bogulak zbierała doświadczenie, zaufanie i uznanie klientów oraz stworzyła zespół najlepszych specjalistów od makijażu permanentnego w Polsce. Dziś może pochwalić się wielkim dorobkiem, świetną opinią oraz niedoścignionym doświadczeniem. Wiedzę tą przekazuje od lat kolejnym pokoleniom linergistek.

Wyjątkowa kadra i warunki nauki

Najlepsi trenerzy w makijażu permanentnym

Long-Time-Liner Polska szkoli linergistki w ramach metody Long-Time-Liner® z zakresu pigmentacji estetycznej i medycznej. Szkolimy zarówno początkujących, zmieniających metodę pracy jak i doświadczoną kadrę marki Long-Time-Liner®. Doświadczeni trenerzy z wielką miłością i pasją do PMU, wysoki poziom nauki, świetna organizacja zajęć, doskonałe warunki pracy i dbałość o najmniejszy szczegół – to nasze atuty!

Ponad 1000 wyszkolonych linergistek!

Szkolimy mistrzów PMU!

Szkoła Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak to prawdziwa skarbnica talentów. Co roku szkolenia kończy tu wiele utalentowanych linergistek, które zdobywają mistrzowskie tytuły na zawodach w kraju i za granicą.  Magda Bogulak wyszkoliła już ponad 1000 linergistek, które odnoszą sukcesy w pracy z makijażem permanentnym w kraju i zagranicą.

Chcesz również osiągnąć sukces w branży? Wybierz naukę w Long-Time-Liner Polska!

Szkolenia

ul. Piękna 52, Warszawa
T: +48 602 779 986
E: info@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
pon – pt: 9.00 – 21.00
sobota: 9.00 – 16.00

Zamówienia i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
T: +48 668 223 101
E: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
9.00 – 16.00

Sprzedaż online:
sklep.bogulak.pl