blank
blank

Zadzwoń do nas
22 629 14 08

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner

Skuteczny i bezpieczny sposób usuwania makijażu permanentnego

Co to jest Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner?

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner usuwa niechciany makijaż permanentny, a nawet tatuaże. Został opracowany w laboratorium w Monachium zgodnie z zasadą: „Tak łagodny, jak to możliwe, tak skuteczny, jak to konieczne”. Nie zawiera kwasów ani substancji toksycznych i jest oparty na roztworach alkalicznych. W zależności od wartości pH skóry, alkaliczny Bye-Bye Pigment Remover może wnikać głębiej w skórę niż inne środki do usuwania pigmentów zawierające kwasy lub sole. Zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment Remover jest więc skuteczniejszy i mniej obciążający dla skóry. Usuwa wszystkie pigmenty (w tym pigmenty kamuflażowe) w zależności od głębokości makijażu lub tatuażu. Przy prawidłowym stosowaniu ryzyko bliznowacenia jest bardzo niskie.

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner. Szkolenia z dofinansowaniem w ramach metody Long-Time-Liner®

Zabiegi usuwania makijażu permanentnego

Jeśli masz nieudany makijaż permanentny lub tatuaż, z którego już nie jesteś zadowolony możesz usunąć go w naszym Centrum Makijażu z użyciem Bye-Bye Pigment Remover!

Jak działa Bye-Bye Pigment Remover?

Bye-Bye Pigment Remover jest wprowadzany do skóry za pomocą igły, przy użyciu mikropigmentacji urządzeniem Conture Liner Duo. Wprowadzenie removera do skóry powoduje ekstrakcję chemiczną istniejących pigmentów barwnych w skórze. Cząsteczki pigmentu i removera łączą się ze sobą tworząc związek, który jest następnie transportowany na powierzchnię skóry.

Jak długo trwa usuwanie makijażu za pomocą Bye-Bye Pigment Remover?

Aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt, należy wykonać kilka sesji z użyciem Bye-Bye Pigment. Do usunięcia konieczne są zwykle 4-5 zabiegów w serii co 1 miesiąc. Łączna ilość zabiegów różni się w zależności od głębokości, wieku i kolorów istniejącej mikropigmentacji lub tatuażu. Czas trwania sesji zależy od wielkości obszar pigmentacji i waha się od około. 30 do 40 minut.

Czy zabieg jest bolesny?

Roztwór do usuwania makijażu permanentnego umieszcza się w skórze za pomocą igły. Bye-Bye Pigment Remover wnika głębiej w skórę niż zwykły barwnik. W zależności od osobistych odczuć bólu zabieg może być odczuwany jako nieprzyjemny.

Czy po zabiegu tworzą się strupki na skórze?

Tak, pigmenty barwne, które są transportowane na powierzchnię skóry, tworzą strupki. Podczas procesu regeneracji skóry strupki odpadają po około 10 dniach. Po zabiegu mogą również wystąpić lekkie zaczerwienienie i obrzęk, które mogą trwać przez kilka dni lub tygodni, w zależności od wrażliwości skóry.

Ile kosztuje zabieg usuwania makijażu permanentnego?

Czas trwania zabiegu zależy od wielu czynników: jakości makijażu, głębokości pigmentacji, użytych barwników, jakości skóry itp. Do całkowitego usunięcia makijażu może być potrzebnych kilka zabiegów w serii. Dlatego też za każdy zabieg pobieramy osobną opłatę. Cena jednego zabiegu: 350zł

blank

 

Czy istniejąca mikropigmentacja / tatuaż może zostać całkowicie usunięta?

Skuteczność zabiegów usuwania makijażu permanentnego preparatem Bye-Bye Pigment Remover zależy od głębokości, wieku i kolorów istniejącego makijażu lub tatuażu, a także prawidłowej pielęgnacji po zabiegu. W niektórych przypadkach nie można zagwarantować całkowitego usunięcia makijażu permanentnego lub tatuażu (np. ze względu na głębokość pigmentacji).

Czy po zabiegu usuwania makijażu permanentnego preparatem Bye-Bye Pigment Remover można wykonać kolejną pigmentację skóry?

Tak, zazwyczaj jest to możliwe. Jednak skóra musi w pełni się zregenerować. Dlatego zalecamy wykonanie kolejnej pigmentacji najwcześniej po 8 tygodniach.

Przeciwwskazania do zastosowania preparatu Bye-Bye Pigment Remover

  • niezagojone blizny i urazy skóry
  • uczulenie na jeden lub więcej składników preparatu
  • HIV, zapalenie wątroby lub inną choroby zakaźne
  • przyjmowanie niektórych leków – przed zabiegiem zawsze poinformuj linergistkę o przyjmowanych lekach
  • choroby immunologiczne
  • choroby nowotworowe
  • ciąża i okres laktacji
  • skłonność do nadwrażliwości skóry

blank

Gdzie kupić Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner

Dystrybucję preparatu i szkolenia prowadzi certyfikowane Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak w Warszawie. Preparat możesz zamówić telefonicznie lub online.

Kto może stosować Bye-Bye Pigment Remover

Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner to silny środek do usuwania makijażu permanentnego. Profesjonalne obchodzenie się ze środkiem do usuwania pigmentów jest niezwykle ważne, ponieważ nieumiejętne jego stosowanie może prowadzić do uszkodzenia skóry. Dlatego też Bye-Bye Pigment Remover może być używany tylko przez profesjonalistów PMU przeszkolonych przez LONG-TIME-LINER®.

Szkolenia

Szkolenia z zakresu Bye-Bye Pigment Remover

Szkolenia z zakresu wykonywania zabiegów usuwania makijażu permanentnego z użyciem Bye-Bye Pigment Remover Long-Time-Liner prowadzi oficjalny przedstawiciel marki Long-time-Liner w Polsce: Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak w Warszawie. W szkoleniu mogą brać licencjonowane linergistki metody Long-Time-Liner oraz linergistki innych metod. Jeśli pracujesz na innym urządzeniu niż LONG-TIME-LINER, przynieś własne urządzenie na kurs. Jeśli masz własną modelkę – możesz z nią przyjechać.

Dowiedz się więcej o szkoleniu Bye Bye Pigment Remover

Informacji na temat produktu i szkoleń udziela Magda Bogulak pod nr tel: 602 779 986

blank

Centrum makijażu permanentnego

Rezerwacja online Warszawa:

Logo portalu Booksy

ul. Piękna 52, Warszawa
Telefon: +48 602 779 986
E-mail : kontakt@bogulak.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 9.00 – 21.00
Sobota: 9.00 – 16.00

Zamówienia i dofinansowania szkoleń:

Rafał Prejs
Specjalista ds. sprzedaży
Telefon: +48 668 223 101
E-mail: sklep@bogulak.pl

Godziny przyjmowania zamówień:
Pon-Pt: 9.00 – 16.00

Sprzedaż online 24h:
sklep.bogulak.pl